O firmie

Firma Docieplam powstała w 1990 roku w Grudziądzu. Specjalizuje się w dostawie maszyn i surowców do natrysku i iniekcji piany poliuretanowej. W ramach strategii ciągłego rozwoju i badań nad nowymi produktami spełniającymi najwyższe wymagania technologiczne, rozpoczęliśmy prace zmierzające do opracowania, wytworzenia i wprowadzenia na rynek materiału, który wyznaczy przełom w dotychczasowym pojęciu wykonywania hydroizolacji. Firma Docieplam dysponuje zespołem specjalistów posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie wykonywania hydroizolacji i powłok ochronnych w różnego typu zastosowaniach przemysłowych.

Przyjmujemy zamówienia na ocieplanie poddaszy, pomieszczeń użytkowych, mieszkalnych i przemysłowych pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe wykazują doskonałe właściwości fizyczne. Nie przepuszczają chłodu ani nie zatrzymują wilgoci. Tłumią hałas z zewnątrz. Poliuretan jest zupełnie obojętny chemicznie. Nie jest toksyczny, można poddawać go recyklingowi i nie pyli, więc nie wywołuje alergii.

Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje w montażu izolacji natryskowych. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i targach budowlanych. Przyczyniamy się do rosnącej na przestrzeni ostatnich lat popularności izolacji natryskowych pianką poliuretanową. Polscy inwestorzy cenią tę metodę dociepleń ze względu na doskonałe właściwości termoizolacyjne, nieporównywalne z tradycyjną wełną mineralną. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące profilu naszego przedsiębiorstwa.