Aktualności

 • Aktualności


  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w tym roku na targach #BUDMA. Jeżeli zainteresowały Państwa nasze produkty – zapraszamy do kontaktu.
  Docieplam.pl
  tel. 502 260 560
  adam@docieplam.pl

  0 komentarzy Dodano: 10 lutego 2020
 • BUDMA 2019

  BUDMA 2019
  0 komentarzy Dodano: 27 marca 2019
 • Targi Budma 2019

  Już w Lutym 12-15 2019 roku kolejna edycja targów Budma!

  “Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2019 (…).
  Odwiedź nasze wspólne stoisko Synthesia Internacional s.l.u.

  Przyszłość budownictwa nieustannie zmierza ku wykorzystywaniu najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii, które kształtują rozwój koncepcji inteligentnej przestrzeni mieszkalnej. Zastosowanie oszczędnych i niskoenergetycznych technologii, innowacyjnych materiałów i systemów zabudowy, a także zaawansowanych systemów projektowania oraz zintegrowanych systemów sterowania i zarządzania budynkiem – tak wygląda budownictwo przyszłości.”

  Szczegóły na stronie organizatora Budma. Zdjęcia z tegorocznych targów będzie można znaleźć tutaj oraz na oficjalnej stronie Budma’y.

  0 komentarzy Dodano: 15 stycznia 2019
 • Certyfikat CE

  Firma Docieplam.pl. jako czołowy przedstawiciel pian poliuretanowych w Polsce ma przyjemność przedstawić pakiet pian natryskowych do zastosowania jako wyroby do izolacji budynków typu PUREX NG, dla których od 1.listopada 2014 r. (koniec tzw. okresu koegzystencji) jedyną i obowiązkową do stosowania specyfikacją techniczną staje się norma zharmonizowana PN-EN 14315-1, a jedynym dopuszczalnym oznakowaniem jest etykieta zawierająca znak CE oraz zestaw deklarowanych właściwości pianki. Dla pianek PUREX NG przeprowadzona została procedura oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych, stąd wystawione zostały Deklaracje Właściwości Użytkowych, a na opakowaniach znajdują się właściwe etykiety zawierające m. in. oznakowanie CE.

  0 komentarzy Dodano: 23 maja 2015
 • Dlaczego piana ?

  Wszyscy wiedzą, że izolacja jest ważną częścią każdego domu. Wata szklana jest najbardziej rozpowszechnioną formą izolacji i była ona standardem w przemyśle przez wiele lat. Ale czasy się zmieniają! Rachunki za energię elektryczną rosną! Stare standardy kosztują właścicieli domów, takich jak Ty, tysiące złotych rocznie!

  Dlaczego powinieneś wybrać natryskową piankę izolacyjną?

  • Ponieważ zaoszczędzi Twoje pieniądze! Będziesz zaskoczony poziomem redukcji rachunków za ogrzewanie i klimatyzację, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na co będziesz chciał.
  • Utworzy barierę powietrzną, zatrzymując na zewnątrz wilgoć oraz nieklimatyzowane powietrze!
  • Pomoże stworzyć komfortowe środowisko domowe redukując zewnętrzne zanieczyszczenia, alergeny oraz hałas!
  • Izolacja natryskowa pianką poliuretanową jest sprawdzoną technologią, wykorzystywaną od ponad 25 lat w budynkach komercyjnych, przemysłowych oraz mieszkalnych.
  • W przeciwieństwie do tradycyjnych materiałów izolacyjnych, pianka natryskowa uszczelni wszystkie szpary, szczeliny oraz pęknięcia w Twoich ścianach i dachu.

  Zacznij oszczędzać energię już dzisiaj!

  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, dlaczego Tecnopol to najlepszy wybór dla Twojego nowego lub istniejącego już domu.

  0 komentarzy Dodano: 02 czerwca 2012
 • Wsparcie Twojej inwestycji z kredytów na inwestycje energooszczędne dotyczące docieplenia budynków

  Ekologiczne właściwości pianki poliuretanowej umożliwiają wsparcie Twojej inwestycji z kredytów na inwestycje energooszczędne dotyczące docieplenia budynków ze środków Banku Ochrony Środowiska S.A. z dopłatami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

  Oprocentowanie: obecnie: 1,00% w stosunku rocznym.

  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Telefon: 502 260 560

  0 komentarzy Dodano: 14 marca 2012
 • Targi w Toruniu 15 marca 2010

  15 marca 2010 byliśmy obecni na Targach w Toruniu. Dziękujemy wszystkim Klientom za zainteresowanie naszym produktem.

   

   

  0 komentarzy Dodano: 14 marca 2012